top of page
ogrenci.jpg

Öğrenciler için

Sizin için en doğru programları bir araya getiriyor, eğitiminize uluslararası bir pencere açmanız için geleceğinizi beraber planlıyoruz. 

Hem ailelerin hem de gençlerin beklentileri göz önünde tutarak yurt dışı eğitim planlamasına yeni nesil bir yaklaşım geliştirmek adına 40 yılı aşkın toplam tecrübeye sahip bir ekiple lise değişim programlarından yaz okullarına, dil okullarından yurt dışı üniversite eğitimine hayalini kurduğunuz geleceğe doğru attığınız tüm adımlarda uluslararası çözüm ortaklarımız ve partnerlerimizle yanınızda yürüyoruz.

Geleceğe merhaba demek isterseniz Ovygo Institute yanınızda!

 

Öğrenci isen
Ovygo Institute ile neler başarabilirsin?

Lise Değişim Programları

Lise eğitiminizin bir bölümünü yurt dışında okuyarak erken yaşta uluslararası tecrübe edinebilir, İngilizce dil gelişimini tamamlayabilir, yurt dışında üniversite okumak istiyorsan başvurunu güçlendirecek bir akademik tecrübeye sahip olabilirsin. 

Akademik Yaz Okulları

Yaz tatilini sadece gezmek ve eğlenmek için değil öğrenmeye devam etmek adına değerlendirmek isteyen öğrencilerden biri isen, hayalini süsleyen yurt dışı üniversitelerinden birinde akademik içerikli derslere katılabilir, üniversite ortamını birinci elden tecrübe edebilir, üniversitede okuyacağın bölümü tercih etmeden önce o bölümü deneyimleyebilirsin.

Yurt Dışında Dil Eğitimi

Biriktirdiğin tecrübeleri kendin için kullanarak hayalini kurduğun üniversitelerin kampüslerinde bir gelecek inşa edebilir, yurt dışında okumak istiyorsan dil gelişimini arttırarak üniversite başvurunu güçlendirmek adına yurt dışında dil eğitimi programlarına dahil olabilirsin. 

Ovygo Institute'da Akılda Bulundurduklarımız

★  Ailelerin çocukları için her zaman en iyi ve en güvenli seçeneği aradıklarını;

★  Gençlerin hayallerinin büyük, cesaretlerinin fazla, yapabileceklerine inançlarının yüksek olduğunu;

★  Keşfin, deneyimin, dokunarak, hissederek ve tanıyarak öğrenmenin asıl eğitim olduğunu;

★  Çok okumak kadar çok tecrübe etmenin de eğitimin ana bileşeni olduğunu;

★  Dünyada barışın ancak cesaret edip tanışarak, bilmediklerimizle beraber yaşayarak mümkün olduğunu;

★  Kültürel gelişimin ancak kültürlerarası değişim ile gerçekleşebileceğini;

★  Eğitimin hem ülkemizde hem de dünyada uluslararasılaştığını ve gençler için rekabetin gün geçtikçe arttığını biliyoruz.

Ovygo Institute'da Farkında Olduklarımız​

  • Uzun süredir sektör dinamiklerine yön vermeye çalışanların önceliklerinin, bize yön veren pusula değerlerimizden tamamen farklı değerlerle şekillendiğinin;

  • Ekibin sahip olduğu tecrübenin, herhangi bir ekibi aynı çatı altında toplayan tecrübeli bir kurumdan daha değerli olduğunun;

  • Kalınca çerçevelenmiş anlayışların ve esnemeyen yapıların hem velileri hem gençleri hem de kurumları yorduğunun;

  • Doğaya, insana, hayata ve geleceğe dokunmak adına yola çıkan heyecanlı gençlerin aslen soğuk şirketlere değil ona yoldaşlık edecek dostlara ihtiyacı olduğunun;

  • Eğitimin yaşam boyu, eğitilenin ise eğitim boyu desteklenmesi gerektiğinin farkındayız! 

ogrenci.jpg
bottom of page