top of page
biz kimiz

Biz kimiz?

Güçlerini birleştirerek yola çıkan üç eğitim profesyonelinin başlattığı bir proje olan Ovygo Institute, ortaokul ve lise seviyesinde eğitim gören gençlerin dünya vatandaşlığı yolunda attıkları adımlara eşlik etmek isteyen, yurt dışında eğitim görmek isteyen gençlerin bu yolda içinden geçeceği hazırlık süreçlerine ve uluslararası eğitim ihtiyaçlarının planlanmasına kişiselleştirilmiş çözümler sunan, eğitim kurumlarının uluslararası eğitim ihtiyaçlarına danışmanlık ve koçluk eden bir enstitüdür.

 

En güçlü yanımız ekibimizin kırk yılı geçen tecrübesi, sahip olduğumuz teknolojik vizyon ve güvendiğimiz paydaşlarımızdır.

 

Biri Boğaziçi Üniversitesi İşletme lisans, Uppsala Üniversitesi (İsveç) Dijital Medya yüksek lisans mezunu, diğeri Uluslararası Ahmet Yesevi Üniversitesi (Kazakistan) İngilizce Öğretmenliği lisans ve Çağ Üniversitesi İngiliz Dili yüksek lisans mezunu 4 yabancı dil bilen bir anne, bir diğeri ise Yaşar Üniversitesi İletişim ve Halkla İlişkiler lisans mezunu bir annenin hayallerini gerçekleştirmek ve tecrübelerini eğitim dünyasıyla buluşturmak için kurduğu Ovygo Institute, anaokulundan yüksek öğrenime tüm kademelerdeki gençlerle birlikte çalışarak edindiği toplam kırk yılı aşkın tecrübeye sahip ekibiyle dinamik, esnek ve mobil bir takımdır.

***

Boğaziçi Üniversitesi, Swedish Institute, Bahçeşehir Koleji, Uğur Okulları, Özel Türk Koleji gibi saygın eğitim kurumlarında ve onlardan farklı olma sözünü kendimize verdiğimiz danışmanlık şirketlerinde edindiğimiz profesyonel tecrübeye vazgeçilmezimiz olan açık fikirlilik, verimlilik, kapsayıcılık, hesap verebilirlik ve şeffaflık değerlerimizi ekliyor ve “hadi başlıyoruz” diyoruz.

 

Gücümüzü tecrübemiz kadar gençliğimizden ve gençlerle olmaktan alıyor, yeni nesil dünyanın ihtiyaçlarını anlıyor, yeni dünyanın bize sunduğu fırsatları herkes için erişilebilir kılmak adına yola çıkıyoruz.

ogrenci_1.jpg

Beraber Çalışalım

Bizimle çalışmak istiyorsan hemen formu doldur, neden Ovygo Institute'a katılmak istediğini paylaş, beraber çalışma fırsatı yakalayalım!

Başvurunuz alınmıştır, en kısa sürede başvurunuza yönelik geri dönüş yapılacaktır.

biz kimiz
bottom of page