top of page
Lise Değişim Programı Yeterlilik Sınavı - İzmir 2. Oturumu
Lise Değişim Programı Yeterlilik Sınavı - İzmir 2. Oturumu

22 Nis Cmt

|

İZTO IzQ Girişimcilik Merkezi

Lise Değişim Programı Yeterlilik Sınavı - İzmir 2. Oturumu

Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Lise eğitimi almayı veya bir sene boyunca lise değişim yapmayı planlayan öğrencilerin temel akademik ve İngilizce dil yeterliliğini ölçen, çoktan seçmeli sınav oturumu

Saat ve Yer

22 Nis 2023 13:30 – 16:00

İZTO IzQ Girişimcilik Merkezi, Akdeniz, Cumhuriyet Blv No:120, 35210 Konak/İzmir, Türkiye

Sınav Hakkında

Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde lise eğitimi almak isteyen, lise eğitiminin geri kalanını bu ülkelerde sürdürmek isteyen, 9. sınıftan başlamak üzere öğrencinin eğitim planlamasına göre lise mezuniyetine kadar veya lise eğitiminin bir yılını kapsayacak şekilde Kanada veya Amerika Birleşik Devletleri'nde lise eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerin temel akademik ve İngilizce dil yeterliliğini ölçen sınavımız, yüz yüze şekilde uygulanan çoktan seçmeli ve dinleme ile okuma alanlarından oluşan bir sınavdır.   

Sınavlar

  • Yeterlilik Sınavı - İzmir

    Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Lise eğitimi almayı veya bir sene boyunca lise değişim yapmayı planlayan öğrencilerin temel akademik ve İngilizce dil yeterliliğini ölçen, çoktan seçmeli sınav oturumuna kayıt gerçekleştiriyorsunuz.

    ₺580,00
    Vergi: KDV dahil
    Tükendi

Bu etkinlik için biletler tükendi

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik ve sınav ödemelerinin güvenliğini sağlamak için tüm ödemeleriniz Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Yetkili Kuruluşu İyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. aracılığıyla tamamlanmaktadır.  

iyzico
bottom of page