top of page
Lise Değişim Programı Yeterlilik Sınavı - İzmir 5. Oturumu
Lise Değişim Programı Yeterlilik Sınavı - İzmir 5. Oturumu

02 Eyl Cmt

|

Ovygo Lise Değişim Programları

Lise Değişim Programı Yeterlilik Sınavı - İzmir 5. Oturumu

Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde lise eğitimi almayı veya lise değişim yapmayı planlayan öğrencilerin temel akademik ve İngilizce dil yeterliliğini ölçen, çoktan seçmeli sınav oturumu Önemli: Sınav süresince (13:30-15:00) öğrenci velilerinin katılımı için seminer düzenlenecektir.

Saat ve Yer

02 Eyl 2023 13:30 – 15:00

Ovygo Lise Değişim Programları, Çınarlı Mah., 1572 Sk. No:33, 35170 Konak/İzmir, Türkiye

Sınav Hakkında

Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde lise eğitimi almak isteyen, lise eğitiminin geri kalanını bu ülkelerde sürdürmek isteyen, 9. sınıftan başlamak üzere öğrencinin eğitim planlamasına göre lise mezuniyetine kadar veya lise eğitiminin bir yılını kapsayacak şekilde Kanada veya Amerika Birleşik Devletleri'nde lise eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerin temel akademik ve İngilizce dil yeterliliğini ölçen sınavımız, yüz yüze şekilde uygulanan çoktan seçmeli ve dinleme ile okuma alanlarından oluşan 50 soruluk çoktan seçmeli bir sınavdır.   

Sınav süresince (13:30-15:00) öğrenci velilerinin katılımı için seminer düzenlenecektir. 

Sınavlar

  • Yeterlilik Sınavı - İzmir

    Öğrencilerin temel akademik ve İngilizce dil yeterliliğini ölçen, çoktan seçmeli sınav oturumuna kayıt gerçekleştiriyorsunuz. Sınav kaydını tamamlayan öğrenci velileri Lise Değişim Programları seminerine katılabilecektir.

    ₺580,00
    Vergi: KDV dahil
    Tükendi

Bu etkinlik için biletler tükendi

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik ve sınav ödemelerinin güvenliğini sağlamak için tüm ödemeleriniz Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Yetkili Kuruluşu İyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. aracılığıyla tamamlanmaktadır.  

iyzico
bottom of page